چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧
اخبار > کیسه هوشمند smart bag pacf دستاورد آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رودهن


  چاپ        ارسال به دوست

کیسه هوشمند smart bag pacf دستاورد آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رودهن

کیسه هوشمند smart bag pacf دستاورد آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رودهن

 

 

 

 

دکتر ابراهیم ذوالقرنین   

 

دکتر جلال حیدر بیگی

 

کیسه هوشمند smart bag pacfدستاورد آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رودهن، یکی از 50 محصول ارائه شده در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در دهمین جشنواره و نمایشگاه فن آوری نانو است. دربخش دانشگاهی این نمایشگاه، 8 دانشگاه که در زمینه نانو دارای فعالیت می باشند حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی سما، دانشگاه آزاد اسلامی یکی از این 8 دانشگاه است که با ارائه حدود 50 محصول در حوزه های مختلف فن آوری نانو در این نمایشگاه حضور دارد ودر مقایسه با سایر دانشگاه ها، تنها غرفه دانشگاهی است که بیشترین محصولات نانو را نیز عرصه کرده است.
کیسه هوشمند smart bag pacf دستاورد آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد رودهن، یکی از 50 محصول ارائه شده در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. این محصول، ماحصل اجرای طرح پژوهشی دکتر جلال حیدر بیگی به عنوان مجری طرح و دکتر ابراهیم ذوالقرنین به عنوان همکار طرح در آموزشکده سما رودهن بوده است.شایان ذکر است این محصول در حال اخذ پتنت می باشد.
ماندگاری بیشتر میوه ها،سبزی ها و صیفی جات، استفاده از فن آوری نانو در تولید، جلوگیری از رشد باکتری ها، زیست تخریب پذیر، جلوگیری از ضایعات میوه، افزایش ارزش افزوده ناشی از صادرات و کمک به اقتصاد خانواده از جمله ویژگی های این محصول می باشد.
دهمین جشنواره فناوری نانو با حضور 150 نهاد فعال در حوزه فناوری نانو  از 14 تا 17 مهر ماه 96 و از ساعت 9 تا 17 در سال خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.


١١:٤٣ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣١    /    تعداد نمایش : ٢٨٢بازديد اين صفحه :520018
بازديد امروز:124
کل بازديد سایت :2084905
بازديدکنندگان آنلاین :2
زمان بارگذاری :0/0469 ثانیه

آدرس : رودهن ، خیابان شهید  مطهري،بلوارآيت الله خامنه اي آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما - واحد رودهن
تلفن : 76501011 - 76501012 021 فکس : 76501820 021
كلیه حقوق مادی و معنوی این سـامانه متعلق به آموزشکده فنی حرفه‌ای سما (واحد رودهن) می باشد